KONST / Litografier / Färglitografi 11654373

nr 1165 4373

Ilkka Pärni

(f. 1959), Sverige

Färglitografi, Ilkka Pärni (f. 1959), 20/50, signerad, -77mm: 38x46

Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 26 februari 2018
kl 18:17:14

Ilkka Pärni

Läs mer om Ilkka Pärni